EGO_logo_2

UA +38/097/255-78-28
IT +39/338/962-81-47

Експлуатація печей

Використання печі після покупки можливе після ретельного вивчення інструкції з експлуатації.

Відповідність певним правилам

• Матеріали, що контактують із харчовими продуктами, повинні бути сумісними і екологічними.

• Директива ЄС щодо низьковольтного обладнання передбачає, що кожен виріб буде безпечним для людей з позиції ураження електричним струмом. Електричну модель потрібно заземлити.

• Використання печі для піци на дровах або на газі можливе в приміщенні при створенні якісної відвідної системи виводу продуктів згоряння.

• Кожна одиниця обладнання використовується виключно за призначенням, без перевищення допустимих параметрів.

Монтаж електропечі

✓ Вибирається рівне місце, на якому розташовуватиметься агрегат. Не можна ставити піч в місцях з підвищеною вологістю, поруч із швидко займистими матеріалами і такими, що довго горять.

✓ Відстань з усіх боків від печі до стін або інших предметів – не менше 30 см.

✓ Перевіряється сумісність електричного роз’єму з вилкою в устаткуванні для піцерії. Цим займається профільний спеціаліст. Пристрій захисного відключення повинен бути у справності та гарантувати миттєве припинення подачі струму у разі пробою дротів або перевищення припустимих показників експлуатації. Наприкінці всіх електричних робіт підписується декларація відповідності.

Щоденне обслуговування електричних печей наступне. Домашня піч для піци або її масивніший аналог відключається від токоподаючої мережі.

• Здійснюється видалення забруднень з внутрішньої поверхні (поки під і стінки гарячі, виконується спеціальною щіткою) і впорядкування зовнішньої частини агрегату (коли пристрій охолонув).

• В електроверсіях не можна використовувати воду, що подається під натиском, робити абразивне очищення зони нагріву, використовувати засоби, які призводять до псування ТЕНів.

Експлуатація дров’яних печей

Різні породи будуть вносити свої ароматичні нотки до страв. Неприпустимо застосування хвойних дерев, берези та відходів меблевої деревини, обробленої лаками, смолами.

• Волога деревина чадить, тому краще застосовувати висушений матеріал із щільною структурою.

• Розпалювання обладнання для піцерії виконується трісками, папером, дрібними ланцюжками, причому додаються вони поступово.

• Після збирання треба з’ясувати, наскільки вільно надходить дим від згоряння деревини в димар.

Щоденний догляд полягає у видаленні охолодженої золи та очищенні зовнішньої поверхні дров’яної печі для піци.

✓ Не можна використовувати розпалювачі, штучні матеріали, побутові відходи. При кожній експлуатації дрова, що частково прогоріли, відсуваються до стінки печі.

✓ Слід уважно дивитися, щоб на під не потрапляли рідини та жири.

✓ Після завершення процесу готування зола остигає самостійно, без поливання водою.

Газова піца-піч: інструкція застосування

Установку робить профільний спеціаліст.

• Місце вибирається таким чином, щоб відстань до предметів, що займаються, або елементів інтер’єру було більше 1м. Не можна ставити піч впритул до стін, меблів.

• Для зручності подальшого обслуговування необхідно підключити запірну арматуру. Вона використовується для перекриття подачі газу. Також не можна забути про запобіжний клапан.

• Виведення відпрацьованих газів здійсню. димар. Його підключають майстри, які виробляють монтаж печі для піци.

• Після підключення манометром перевіряється рівень подачі газу. Щоб перевірити щільність комутації шланга з метою виявлення витікання теплового носія, з’єднання труб поміщають у мильний розчин. Відсутність бульбашок покаже, що все зроблено правильно.

Підтримання чистоти обов’язкове.

✓ Як і в будь-якій іншій версії, очищення внутрішніх стін здійснюється після нагрівання конструкції до +350⁰С за допомогою щітки.

✓ Зовнішнє очищення виконується, коли конструкція охолоне.

Дотримуючись правил експлуатації обладнання для піци, ви подовжите термін безпроблемного використання агрегату.

Інші статті

Для роботи Сайту інтернет-магазину EGO-FORNI використовуються файли cookies. Деталі на стронці Політика конфіденційності

©  E G O - F O R N I  - 2011-