EGO_logo_2

UA +38/097/255-78-28
IT +39/338/962-81-47

Перше розпалювання

Купуючи каструлю або сковорідку, ви знаєте, що посуд для приготування їжі потрібно почистити. Так само слід підготувати до експлуатації піч.
Слід очистити внутрішню поверхню від пилу, випадкового бруду, можливого попадання технічної олії, а також усунути первинний запах матеріалів. Це робиться шляхом нагрівання та механічної обробки.

Перше включення електропечі
o Виставити регулятор на температуру +100⁰С і прогріти піч протягом години, щоб усунути різні сторонні запахи.
o Відкрити дверцята для вивітрювання залишків горіння.
o Знову ввімкнути агрегат, але вже на +400⁰С. Впродовж години обробляти внутрішню камеру високим температурним потоком.
o Відкрити дверцята, завершивши підготовчі роботи.

Перший запуск дров’яної печі
Листяні породи твердих сортів є найзручнішими у використанні. Деревина яблуні, груші, вишні вважається дуже ароматною, тому в процесі горіння деревини приємне амбре передасться тісту, що випікається. Поліна підходять розміром 10 см за товщиною та 20-30см по довжині.
Змонтовану піч треба якісно просушити перед використанням.
o Перший етап проходить за невисокої температури (+80…+100⁰С), з частковим заповненням печі дровами.
o Потім на 5-8 годин робиться перерва.
o Другий етап – підйом температури до +150 … +200⁰С, з наступним тривалим остиганням.
o Третій етап – термопоказник піднімається до +250…+300⁰С, тримається протягом години. На цьому просушка внутрішнього простору та «загартування» печі завершується.
Поступове підвищення температури робиться для того, щоб уникнути значного термічного розширення матеріалів та появи тріщин. За допомогою полум’я свічки, що горить, перевіряється показник тяги (оцінюють, чи рівно розташований вогник або повернутий у бік руху повітря).
Що робити, якщо певна кількість дров має невелику вологість? Після процесу прогріву (або завершення робочої зміни з виготовлення піци) покладіть деревину в піч, що остигає.
Скільки потрібно використовувати дров? При нормальній просушці деревини достатньо одного повного оберемка. Щоб не припинявся процес горіння, всередині, недалеко від купки золи, що тліє, заздалегідь кладіть 1-2 поліна. Тоді їх можна одразу використати, не знижуючи інтенсивності полум’я. Заборонено збільшувати вогонь піддувом повітря за допомогою вентилятора чи обробку деревини продуктами нафтопереробки.

Перше включення газової печі
Джерелом енергії виступає природний чи скраплений газ. Коли полум’я з якихось причин пропадає, спрацьовує блокатор подачі газу. Це унеможливлює отруєння невидимим, дуже шкідливим продуктом.
o При включенні треба поставити ручку, що управляє, в положення «Вимк», потім включити подачу газу.
o Ручку керування повернути на максимальну потужність, одночасно активуючи кнопку розпалювання.
o Через 5 секунд газ запалиться і з’явиться полум’я.
o Перший раз все прогрівається всередині вхолосту, без закладання заготовок. Внутрішній об’єм очищається, стерилізується та готується до практичного використання.
Підготовку печей до роботи ігнорувати не слід. Це займе зайвий час, проте не зашкодить експлуатації агрегатів у подальший час та знищить усі сторонні заводські «залишки».
Ознайомлення з інструкцією покупцю іноді здається дурним. Однак у цьому випадку ви точно знатимете порядок включення, схему підготовки та подальшого використання печі для піци. Також ви отримаєте уяву про можливі несправності та дізнаєтеся про причину їхньої появи.
При використанні будь-якого виду печі для піци в приміщенні повинен бути вогнегасник (2л, 5л) або об’ємне відро з піском, лопатою.

Інші статті

Замовлення розробки печі
оберіть модель печі або залиште пустим
* - обов'язково

Для роботи Сайту інтернет-магазину EGO-FORNI використовуються файли cookies. Деталі на стронці Політика конфіденційності

©  E G O - F O R N I  - 2011-